OK
Cbounتاریخچه

   دیر بازی است کشورهای پیشرفته جهان انبوه سازی را یک نرم افزار می دانند. انبوه ساز آرشام نیز نیل به این مهم را در سایه مدیریت صنعتی و وجود منابع مالی و انسانی غنی می داند . با سرلوحه قرار دادن این تفکر،شرکت گسترش و توسعه طرح آرشام(سهامی خاص) در تاریخ 1384/12/15 تحت شماره 12027 به ثبت رسید،که در تاریخ 1398/07/18 به نام شرکت توسعه سرمایه گذاری راه و مسکن آرشام تغییر یافت.موضوع فعالیت آن، انجام کلیه پروژه های ساختمانی و راه سازی است و مصمم است همواره با اطمینان و اقتدار، در صنعت ساختمان ظاهر شود و کارنامه درخشانی را از خود به جای گذارد.
 ارزش های ینیادین شرکت انبوه سازی توسعه سرمایه گذاری راه و مسکن آرشام

ارزش های بنیادین


کیفیت برترتفکر سیستمیایمنیمحیط زیست
ارزش ها (value)


 

از جمله مهمترین ارزش ها در شرکت توسعه سرمایه گذاری راه و مسکن آرشام (سهامی خاص)، پایبندی به اخلاق و اصول حرفه ای کسب و کار، صداقت با مشتری و حفظ احترام ایشان (با اجرای صحیح و با کیفیت)، وفاداری نسبت به انجام تعهدات و رعایت قوانین و مقررات مرتبط با زمینه فعالیت شرکت است. ما در آرشام بر این باوریم که یادگیری و توسعه فردی و سازمانی یک ارزش ویژه است و همواره به کارکنان خود که سرمایه های اصلی شرکت هستند، در راستای دستیابی به این ارزش کمک می کنیم. آنچه آرشام را از سایر رقبا ممتاز می کند، خلاقیت و نوآوری، احترام به حقوق و حفظ کرامت مشتریان و ارائه خدمات در عالی ترین سطح خود است. همچنین برآورده ساختن نیاز مشتریان به کمک فناوری های نوین و در سطح جهانی نظیر BIM، در آرشام یک اولویت مهم به شمار می رود. این باورها و ارزش ها، روشنگر راه و تضمین کننده آینده شرکت هستند و ما بر پایبندی به آنها اهتمام می ‏ورزیم.


 

مأموریت ها (mission) 

 شرکت توسعه سرمایه گذاری راه و مسکن آرشام (سهامی خاص)، فعال در عرصه ساخت و ساز، همواره در تلاش بوده تا با تکیه بر دانش فنی، تجربه و تخصص و همچنین بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، در جهت رفع نیاز مشتریان و کارکنان خود گام بردارد. مأموریت اصلی ما در شرکت، اجرای پروژه های محوله در حداقل زمان ممکن و با کیفیتی مطابق با استانداردهای جهانی با استفاده از فن آوری BIM (مدلسازی اطلاعات ساختمان) می باشد. بازار هدف شرکت، ایران پهناور و کشورهای همسایه می باشد. در شرکت توسعه سرمایه گذاری راه و مسکن آرشام، همگان در تلاشند تا با ارائه خدمات مطلوب و ارزش گزاری بر نیاز مشتریان و تأمین خواسته های آنان، در راستای تحقق چشم انداز شرکت گام بردارند. 


 
خط مشی کیفیت


شرکت توسعه سرمایه گذاری راه و مسکن آرشام (سهامی خاص)، به عنوان یکی از سازمان های معتبر و فعال در زمینه انبوه سازی مسکن، در راستای جلب رضایت مشتریان و بهبود کیفیت از طریق افزایش سطح دانش فنی پرسنل، بهره گیری از تکنولوژی نوین ساخت و ساز و مطابق با استانداردهای جهانی (BIM)، بکارگیری ماشین آلات و تجهیزات مدرن و به منظور حفظ صیانت از نیروی انسانی و در جهت اهداف دولت تدبیر و امید، سعی بر اولویت قرار دادن اصول زیر و تعهد به آنها می نماید:
 1- ارتقاء سطح کیفی خدمات به منظور تضمین بقا و توسعه شرکت
 2- کسب رضایت مشتریان
 3- تعهد به ارائه خدمات با کیفیت مطلوب و در زمان مقرر
 4- بهبود مداوم کیفیت خدمات با بهره گیری از دانش روز
 5- اشتغال زایی و توسعه منابع انسانی و کمک به بهبود مهارت ها
 6- بهره گیری از نیروی متخصص و کارآمد علی الخصوص در زمینه اجرا
 7- زمینه سازی شرایط همکاری با سازمان ها و نهادهای صاحب نام در منطقه و در سطح بین الملل
 8- بهبود فرهنگ کار تیمی و مشارکت میان همکاران از طریق ایجاد محیط کار مناسب

 این خط مشی بیانگر تعهد ویژه مدیریت شرکت نسبت به مقوله‏ کیفیت بوده و مسئولیت پیاده سازی و تفهیم آن به کلیه کارکنان به عهده ایشان و نماینده شرکت می باشد. همچنین با الگوگیری از استاندارد کیفیت جهانی ISO 9001-2015 ، ساختار سازمانی بر پایه مهارت و شایستگی افراد شکل گرفته و همگان سعی در اجرای تعهدات و اصول کیفی دارند.

Arsham

خط مشی ایمنی ، بهداشت و محیط زیست


ARSHAM


خط مشی ایمنی، بهداشت و محیط زیست روشنگر راه و نشان دهنده سیاست های سازمان در این رابطه و در کل سیستم مدیریت HSE است. شرکت توسعه سرمایه گذاری راه و مسکن آرشام (سهامی خاص)، با نزدیک به 2 دهه تجربه، همواره در تلاش بوده با ایجاد محیطی مناسب، امنیت و سلامت کارکنان خود را تأمین کند. بدین منظور اقدام به پیاده سازی سیستم مدیریت HSE در تمام سطوح کاری خود نموده و خود را ملزم و متعهد به اصول زیر می داند:1-
پیاده سازی استانداردهای ملی و بین المللی در تمام زمینه ها
2- آموزش کاربردی مقررات ایمنی و بهداشت به تمامی کارکنان اعم از پرسنل اداری و اجرایی
3- پیشگیری از وقوع حادثه و حفظ و ارتقاء سلامت و ایمنی کارکنان
4-
کاهش آلودگی های زیست محیطی در زمان اجرای پروژه ها
 این شرکت به منظور دستیابی به اصول بالا، سیستم مدیریت HSE را در تمام جوانب کاری خود اعمال کرده و به آن پایبند است و همواره در تلاش است در جهت بهبود مستمر آن گام بردارد.
خط مشی استقرار فناوری های نوینبا توجه به افزایش جمعیت و نیاز گسترده ی آن به ساختمان و مسکن، یکی از مناسب ترین راه حل ها برای تأمین مسکن مورد نیاز جامعه، انبوه سازی است. اما همواره مشکلاتی از قبیل طولانی بودن زمان  اجرا و  یا هزینه  زیاد  ساخت و ساز پیش  روی  انبوه سازان قرار داشته است. مشکلاتی از این دست، نیاز به تغییر در روند ساخت، ارائه راهکارهای نوین و اجرای آنها را بیش از پیش محسوس و لازم کرده است. آرشام نیز از این امر مستثنا نیست و همواره سعی بر این داشته تا با بررسی فناوری های نوین جهانی در صنعت ساختمان، نقش خود را در بهبود این روند به خوبی ایفا کند. از جمله فناوری های نوین که در آرشام به کار گرفته می شود، فناوری مدل سازی اطلاعات ساختمان یا همان BIM است. عمل به این فناوری پیش از شروع اجرای پروژه و در مرحله طراحی، موجب افزایش سرعت و کاهش میزان خطا در مرحله اجرا و در نتیجه کاهش هزینه می گردد. اینجانب به عنوان مدیرعامل شرکت، خود را ملزم به همکاری و کمک به بهبود روند ساختمان سازی در کشورم می دانم و تعهد می نمایم همواره در تلاش باشم دانش خود و کارکنانم را همگام و همسو با دانش جهانی بالا ببرم.Arsham

افتخارات


چشم اندازARSHAM

ARSHAM